Menu
Your Cart

Milujem našu kultúru a mám rada ľudí.


To by som povedala, keby ste sa ma pýtali, o čom je tento e-shop. Som fascinovaná našou kultúrou - je to niečo, čo vnáša do života silné zážitky a emócie. 

Naše Slovensko je veľmi bohaté na tradičnú kultúru, na ľudové piesne, hudbu, tanec, rozprávky, ľudový odev, architektúru, na celý folklór. Sme srdce Európy a tak ako srdce je malý orgán, čo do veľkosti, tak je nenahraditeľný, čo do významu. 

Všetko, čo nájdete na našom eshope, je vyrobené srdcom a láskou ľudí, čo deň čo deň svojou prácou a úsilím odovzdávajú hodnoty, tradície a krásu nášho milovaného Slovenska nielen u nás doma, ale do celého sveta. 

Vrkôčik Vám postupne bude ponúkať byť aktívnou súčasťou tvorenia v podobe rôznych kurzov, ktoré vás ešte viac ponoria do bohatstva našich jedinečných remesiel, napr. tkáčstvo, výroba keramiky.  

Filozofia našej značky je založená na korektnosti, na kvalite a dobrých vzájomných ľudských vzťahoch. Aj preto si zakladáme na ľudskej komunikácii a vždy sa snažíme čo najlepšie vyriešiť všetky vaše požiadavky. V prípade potreby si s vami veľmi radi zavoláme a zodpovieme na vaše prípadné otázky. Navyše, pri nákupe u nás, na vás čakajú mini darčeky.

Okrem zabezpečovania kvalitných produktov a služieb sa staráme aj o životné prostredie, ktoré nám nie je ľahostajné. Aj preto u nás nájdete alternatívy k igelitovým taškám či iné ekologické produkty. Niektoré druhy krehkého tovaru vám navyše zabalíme do materiálov, ktoré nám venujú partnerské firmy. Ide o materiály, ktoré sú pre tieto firmy nepotrebné a u nás nájdu svoje využitie pri balení. 

Som tu pre Vás osobne, pre našich zákazníkov, priateľov, hostí, klientov.


Miroslava Janigová
      Vrkôčik.sk