Menu
Your Cart

Darčekové predmety

Svadobná kolekcia vyrobená scrapbookovou metódou. Kolekcia je zložena z dvoch albumov pre rodičov a knihy hosti. Kniha hostí a albumy obsahujú 20 bielych kartónových strán. Kolekcia slúži ako vzor mojej práce. Ak sa vám páči, bude mi veľkým potešením vyrobiť pre vás svadobnú kolekciu na mieru v..
41,90€
Keď láska zakvitne...
Najpredávanejšie Predobjednávka
Svadobná nežná darčeková kolekcia, ktorá obsahuje pohľadnicu v krabičke s textom na želanie. Pohľadnicová obálka je ideálna aj na vloženie peniažkov. Súčasťou kolekcie je aj malý album, Album je na doskách potiahnutý bielou tkaninou.Fotky sa v albume lepia rovno na papier. Počet listov je 5, t...
19,50€
Krabica na svadobné pohľadnice je dokonalým doplnkom na vašej svadbe. Krabica je vyrobená scrapbookovou metódou. Táto krabica bola vyrobená na objednávku a slúži ako vzor mojej práce. Ak sa vám páči, bude mi veľkým potešením vyrobiť vám krabicu na mieru podľa vašich predstáv.Veľkosť: A4, 307 x ..
14,50€
Krabica na venčekový - redový tanec je dokonalým doplnkom na vašej svadbe. Krabica je vyrobená scrapbookovou metódou. Táto krabica bola vyrobená na objednávku a slúži ako vzor mojej práce. Ak sa vám páči, bude mi veľkým potešením vyrobiť vám krabicu na mieru podľa vašich predstáv.Veľkosť: 25,5 ..
9,50€
Krabica ozdobená scrapbookovou metódou na darček alebo iné využitie. Táto bola ozdobená na mieru a slúži ako vzor mojej práce. Ak sa vám páči, bude mi veľkým potešením vyrobiť vám krabicu na mieru.Veľkosť: 230x230x25mmMateriál: grafický papier, ručne vyrobenýSpôsob výroby: cardmaking,..
8,90€
Svadobný strom na odtlačky prstov je originálnym doplnkom na vašej svadbe.  Obraz je personalizovaný, strom je v čiernej farbe, farbu a typ písma je možné zmeniť a upraviť na želanie. Odtlačky prstov vašich svadobčanov vytvoria listy stromu. Krásna pamiatka na Vašu svadbu! Veľkosť: A4..
12,50€
Papierová kytička z papierových kvetín rôznych veľkostí v krásnom vintage štýle, s nádychom prírody a nostalgie je doplnená o rôzne aplikácie:  gombíky, guličky, motýliky, srdiečko. Kytica je originálnym doplnkom nevestičky alebo darčekom na akúkoľvek príležitosť.Ku kytičke je možné vytvoriť pe..
39,50€
Ručne vyrobený darčekový set metódou "scrapbook"Set pozostáva z albumu na fotografie a krabičky, do ktorej môžete vložiť svadobný dar Set je vhodný ako svadobný dar pre vašich blízkych a známych priateľov, ktorým bude pripomínať ich najkrajší deň Dokážeme ho pripraviť podľa vašich predstáv..
23,90€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)