Menu
Your Cart

Mydlové kytice

Mydlová kytičky v hrnčekochOriginálna ručná výrobaMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT'S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- má rastlinný základ a je vyrobená s prídavkom kozího mlieka  - slúži k domácej výrobě mydlaCena sa vzťahuje na jeden hrnček!!!..
7,90€
Mydlová kytica SLNEČNICEOriginálna ručná výrobaMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT'S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- má rastlinný základ a je vyrobená s prídavkom kozího mlieka  - slúži k domácej výrobě mydla..
28,50€
Mydlová kytica MIX (FIALOVO-RUŽOVÁ)Originálna ručná výrobaMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT'S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- má rastlinný základ a je vyrobená s prídavkom kozího mlieka  - slúži k domácej výrobě mydla..
22,50€
Mydlová kytica FIALOVÁOriginálna ručná výrobaMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT'S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- má rastlinný základ a je vyrobená s prídavkom kozího mlieka  - slúži k domácej výrobe mydla..
20,50€
Mydlová kytica RUŽOVÁ Originálna ručná výrobaMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT'S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- má rastlinný základ a je vyrobená s prídavkom kozího mlieka  - slúži k domácej výrobě mydla..
22,50€
Mydlová kytica, svadobná gratulačnáOriginálný (nielen) svadobný darčekROZMER: 16x14 cmVÝŠKA: 20 cmMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOATˇS MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- má rastlinný základ a je vyrobená s prídavkom kozieho mlieka- slúži k domácej výrobe mydlaKytica určená na dekoráciuVýro..
18,90€
Originálna mydlová kytica v plechovej vaničkeMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT´S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- rastlinný základ s prídavkom kozieho mlieka- slúži k domácej výrobe mydlakytica určená na dekoráciu..
15,90€
Originálna mydlová kytica v hrnčeku MATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT´S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- rastlinný základ s prídavkom kozieho mlieka- slúži k domácej výrobe mydlakytica určená na dekoráciu..
9,90€
Originálna mydlová kytica v hrnčeku MATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT´S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- rastlinný základ s prídavkom kozieho mlieka- slúži k domácej výrobe mydlakytica určená na dekoráciu..
9,90€
Originálna mydlová kyticaMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT´S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- rastlinný základ s prídavkom kozieho mlieka- slúži k domácej výrobe mydlakytica určená na dekoráciuluxusné predenie..
21,90€
Originálná mydlová kyticaMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT´S MILK- kvalitná neprihľadná mydlová hmota- má rastlinný základ a je vyrobená s prídavkom kozieho mlieka- slúži k domácej výrobe mydlaKytica je určena na dekoráciuVýrobok vám zabalíme do celofánu..
37,90€
Originálna mydlová kyticaMATERIÁL: mydlová hmota CRYSTAL GOAT´S MILK- kvalitná nepriehľadná mydlová hmota- má rastlinný základ a je vyrobená s prídavkom kozieho mlieka- slúži k domácej výrobe mydlaKytica určená na dekoráciuVýrobok vám zabalíme do celofánu..
19,90€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)