Menu
Your Cart

Pánske košele

Krásna folklórna pánska košeľa, vhodná na rodinné oslavy a svadby.

S folklórnym motívom z Liptovských Sliačov, šitá z bavlny príjemnej na nosenie

Vhodne sa dá skombinovať s folklórnymi nohavicami

Pánská lanová košela s bavlnenou krajkou
Novinka
Pánská lanová košela s bavlnenou krajkou, vhodná na rodinné oslavy a svadby S ručne vyšivanou bavlnenou krajkou Originálný darček, ktorý potěšíFARBA: bielaVhodne sa dá skombinovať s foklórnými nohavicamiODPORUČANIE: pranie na 40°C, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, žehli..
67,00€
Krásná pánská ľanová košela na rodinné oslavy a svadby, ale aj na bežné nosenie.S ručně vyšívaným folklórným motívom (tmavo-modrý, svetlo-modrý)FARBA: bielaVhodne sa dá skombinovať s folklórnymi nohavicamiUPOZORNENIE: pranie na 40°C, nesušiť v sušičke, nebieliť, nečistiť chemicky, žehliť na 150..
59,00€
Krásna ľanová pánska košeľa, vhodná na rodinné oslavy a svadbyMá viazanie pod krkomIdeálny narodeninový darčekVhodne sa dá skombinovať s folklórnymi nohavicamiDOPORUČENIE: pranie na 40°C, nebieliť, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky, žehliť na 150 °C..
45,00€
Krásna ľanová košeľa, vhodná na rodinné oslavy a svadby, ale aj bežné nosenie Vhodne sa dá skombinovať s folklórnymi nohavicamiPranie: 40°C, nebieliť, nesušiť v sušičke, nečistiť chemickyŽehlenie:  **  150 °C..
28,50€
Krásna ľanová pánska košeľa,  na rodinné oslavy a svadbyĽanová košeľa má viazanie pod krkomIdálny ako narodeninový darček.FARBA: naturalVEĽKOST: na želanieVhodne sa dá skombinovať s folklórnymi nohavicamiDOPORUČENIE: pranie na 40°C, nebieliť, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky, žehliť na ..
45,00€
Krásna folklórna pánska košeľa - BAVLNENÁ, na rodinné oslavy a svadby. Šitá zo 100% bavlny príjemnej na nosenieIdeálny narodeninový darčekVhodne sa dá skombinovať s folklórnymi nohavicamiDoručenie do 7 - 10 dní..
57,00€
Pánska folklórna košeľa Pánska folklórna košeľa
Najpredávanejšie 7-10 dní
Krásna folklórna pánska košeľa, vhodná na rodinné oslavy a svadby.S folklórnym motívom z Liptovských Sliačov, šitá z bavlny príjemnej na nosenieVhodne sa dá skombinovať s folklórnymi nohavicamiDoručenie do 7 - 10 dní..
95,00€
Vyšívaná detská košeľa vyrobená z bavlnyRozmer: 4-6 rokov (v prípade potreby ušijeme pre vás akúkoľvek veľkosť)Motív výšivky vieme upraviť podľa potreby..
49,90€
Zobrazené 1 až 8 z 8 (1 stránok)